Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Allow from all RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . index.php [L] لاغری و زیبایی - کلینیک زیبایی و لاغری دکتر طایفی

اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
310 بازدید

زیبایی و داشتن هیکل خوش فرم و در ابعاد مناسب دارای رازهایی است که فقط افرادی که دارای پشت کار و اراده قوی هستند می توانند به آن دست پیدا کنند . برای داشتن هیکلی زیبا و خوش فرم فاکتورهایی مانند اندام کشیده ، قد بلند ، پوست صاف و لبخند گیرا نیاز است ولی این به این معنی نیست که اگر شما هیچ یک از فاکتور ها را ندارید و فردی چاق هستید هرگز نمی توانید به زیبایی و تناسب اندام دست پیدا کنید . یک روش ساده که می تواند در مدت زمان کم به شما برای رسیدن به تناسب اندام‌ کمک کند لیپوماتیک است. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با لاغری و زیبایی آشنا کنیم.

یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید برای لاغری و زیبایی از آن کمک بگیرید ورزش کردن است . اما با ورزش کردن به زمان بیشتری نیاز است تا به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید‌.

برخی افراد ورزش کردن را مهمترین راز زیبایی و تناسب اندام می دانند. برای این که بتوانید لاغری و زیبایی اندام برسید نباید ورزش کردن را فراموش کنید ، به گونه باید رفتار کنید که ورزش کردن جزئی از اعضای بدن شما است .

ورزش کردن به این معنا نیست که حتما یک ورزش را به صورت حرفه ای انجام دهید  می توانید با هر روز پیاده روی تند و دویدن کالری بیشتری بسوزانید و غذا خوردن برای شما لذت بخش تر شود.

برای رسیدن به لاغری و زیبایی اندام بهتر است  از خوردن غذا های سرخ کردنی و فست فود خود داری کنید و این نوع غذا ها را به طور کامل از برنامه غذایی خود حذف کنید . معمولا این غذا ها حاوی هیچ نوع ماده مغذی نیستند و فقط باعث تجمع چربی های اضافی در قسمت شکم‌ و پهلو می شود . آب پز کردن غذا ها علاوه بر این که باعث می شود ماده مغذی آن حفظ شود و به دلیل نداشتن چربی های مضر استفاده مداوم از آن می تواند به شما در لاغری و زیبایی اندام کند.

اگر می خواهید اندامی زیبا داشته باشید باید میوه و سبزیجات پایه ی اصلی غذا ها و میان وعده های شما باشد . میوه و سزیجات علاوه بر این که چربی های اضافی را می سوزاند کالری مورد نیاز بدن را برای انجام فعالیت های روزانه تامین می کند و از تمایل شما برای خوردن غذاهای چرب جلوگیری می کند.

بیشتر افراد فکر می کنند داشتن تناسب اندام به این معنی است که فرد لاغر و دارای کمر باریک باشد ولی در واقع تناسب اندام جسمی مربوط به داشتن قلب ، ریه ، کلیه و کبدی سالم است همچنین تناسب اندام داشتن بر روی روح  و روان انسان ها نیز تاثیر می گذارد .

بنابر این با این گفته ها باید توجه داشته باشیم که از گنجاندن غذاهایی که هیچ نوع ماده مغذی درون خود ندارند و باعث به وجود آمدن چربی های اضافی در قسمت های مختلف بدن می شوند خود داری کنیم تا علاوه بر زیبایی اندام های بدن کار کرد خوب بدن را نیز داشته باشیم.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست